gwasz, papier; 20,5 x 14,8 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: A JACHTOMA 1997 (ołówkiem)
Estymacja 2 500 - 3 500
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Niemcy