5

Jolanta Caban, Historia torebki, 2020

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno
40X60cm, dyptyk
Ukończyła wydział malarstwa ASP w Warszawie w 1989 w pracowni prof. R. Ziemskiego. Stypendium Rządy Francuskiego 1990; stypendium Ministra Kultury i Sztuki - 1991; Doktor sztuk pięknych - 2019. Uprawia malarstwo sztalugowe. Mieszka i pracuje w Warszawie. Obrazy w kolekcjach w Polsce i za granicą.
Studia na ASP w Warszawie, dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie rzeŸby w 1975. Wykładowca w Departamencie RzeŸby na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu w Damaszku (1975-1981). Dyrektor Centrum Sztuk Plastycznych w Damaszku (1981-1991). Laureat wielu nagród i wyróżnień w dziedzinie rzeŸby. Prace rzeŸbiarskie w zbiorach prywatnych i muzealnych m.in.:Staatliche Kunstsammlungen - Dresden (Niemcy), British Museum w Londynie, Muzeum Narodowe w Damaszku, Muzeum Sztuki Współczesnej w Syrii, Muzeum Centrum RzeŸby Polskiej w Orońsko.
Aukcja sztuki
18 maja 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
442 EUR
Wyświetleń: 90 | Ulubione: 0

Galeria Orthwein

Aukcja sztuki
18 maja 2020 CEST/Warsaw

0.00%

Galeria Orthwein
Galeria Katerina Orthwein
ul. Piekarska 5 / 20
00-264 Warszawa
+48 691 589 448
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także