Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975)
Kwitnące brzoskwinie II(2016) sygn.na odwrociu
olej, tektura, 22x49,5 cm (40.5x63 z ramą)
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||