Barański Franciszek W dzień Bożego Narodzenia. Kolędy cz. I muzyka, nakładem Księgarni Polskiej Bernarda Połonieckiego, Lwów 1927, s. 48, w. 25,5 x 16,5 cm. Zawiera wpisy, podpisy własnościowe i pieczątkę, przybrudzenia w środku. Stan dostateczny, oprawa twarda, mocno podniszczona, uszkodzona wyklejka, widoczna merla. Widoczne przetarcia oprawy.