akryl/płótno, 92 x 68 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Dzienkieiwcz | Zbliżenia 3 | 2020 rok |akryl'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||