16

Jerzy Duda-Gracz (1941-2004), "Pejzaż z Istebnej", 1980

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płyta pilśniowa, 61 x 70 cm,
sygn. p.d.: Duda Gracz 1980.

Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Paderewskiego 42 B / 31 Katowice / Tytuł Pejzaż z Istebnej / Technika Olej, pł. pilśn. / wymiary 61 x 70 cm / Rok 1980 Nr. Katalogu Autor. 429 / Uwagi własność: ( wykreślone) / werniksowanie styczeń 1981 / (długopisem) werniks maj 2001.
Malarz, grafik. Dyplom ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki w Katowicach uzyskał w 1968. Artysta ma w swoim dorobku liczne wystawy indywidualne i zbiorowe na całym świecie. Reprezentował Polskę w 1984 na 41 Biennale Sztuki w Wenecji, w 1986 i 1987 na Targach Sztuki w Wenecji. Malował alegoryczno-groteskowe sceny rodzajowe i pejzaże.
Aukcja 184
23 maja 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
6 374 EUR
9 604 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
8 352 EUR
151%
Wyświetleń: 361 | Ulubione: 1

DESA Kraków

Aukcja 184
23 maja 2020 CEST/Warsaw

DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także