technika własna, (ołówek, płótno, karton), płyta; 65 x 65 cm;
sygn. p. d.: IJ (monogram wiązany);
opisany na odwrocie: IJ (monogram wiązany) / IRENEUSZ JANKOWSKI / Technika mieszana 2019/15 / "Przestrzeń nieznana I" 65 x 65 / PL oraz komentarz artysty mówiący o tym, że praca może być eksponowana w dowolnym układzie.