PASEK JAN CHRYZOSTOM Z GOSŁAWIC - PAMIĘTNIKI JAN...Z CZASÓW PANOWANIA JANA KAZIMIERZA, MICHAŁA KORYBUTA I JANA III 1656-1688. Przejrzał i wstępem o spisem rzeczy opatrzył Dr. Zygmunt Węclewski. WIELKOPOLSKA KSIĘGARNIA NAKŁADOWA KAROLA RZEPECKIEGO, POZNAŃ 1915r, str. 245, [15], liczne ilustr. w tekście i na oddzielnych tablicach; 36x27cm. Wielkoformatowe wydanie pamiętników polskiego sarmaty, Jana Chryzostoma Paska. Przepięknie ilustrowane reprodukcjami miedziorytów Jana Lewickiego, twórcy i rytownika sztychów do paryskiego wydania z 1850 roku. OPRAWA TWARDA WYDAWNICZA OZDOBNA. PŁÓTNO Z TŁOCZONĄ TYTULATURĄ W OWALNEJ BORDIURZE NA PRZEDNIM LICU, OZDOBNE WYKLEJKI, BLOK KART BARWIONY NA CZERWONO. STAN Bardzo dobry- PIĘKNY EGZEMPLARZ!