Olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm
Konstelacja delfina jest jednym z najmniejszych gwiazdozbiorów widocznym na nocnym letnim nieboskłonie.
Praca wystawiana:
"Opowieść o naturze, która nigdy nie nastraja negatywnie, czyli „ Le(ę)k przed pustką”",
Galeria CK Agora, Wrocław (PL), 2020r.