litografia barwna, papier, 37,5 × 44,5 cm (zadruk), 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza)
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling;
opis. ołówkiem l. d.: XXVI/LXX (26/70) na suchej pieczęci ATELIER KISLING