WCN
Monety 302
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 3
Zestawy monet 3
Antyk 25
Średniowiecze 36
Polska od XVI w. 92
Zygmunt I Stary 24
Zygmunt II August 8
Stefan Batory 1
Zygmunt III Waza 2
Jan II Kazimierz 25
Jan III Sobieski 10
August II Mocny 1
Stanisław August Poniatowski 1
1916 - 1945 14
Kolekcjonerskie 6
Związane historycznie z Polską 21
Państwa obce 122
Banknoty 117
Medale 52
Odznaczenia i ordery 2
Papiery wartościowe 13
Srebro lokacyjne 1
Varia 2
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 528: Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale. Monety | Polska od XVI w.

Następna kategoria
+