63 x 48 cm; Olej/papier; Sygnowany p.d.: "M. Sterling"
Pochodzenie:
Atelier artysty
Pochodzenie:
Atelier artysty
> | 10 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||