18

Henryk Hayden (1883 Warszawa - 1970 Paryż) Martwa natura z niebieskim wazonem i pudełkiem krawieckim, 1964 r.

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

54 x 73 cm; Olej/płótno; Sygnowany i datowany l.d.: "Hayden | 64"

Wystawy:
Henri Hayden,  Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 20-31 grudnia 2013 r., nr kat. 128.

Literatura:
Henri Hayden, Mistrzowie Ecole de Paris, katalog wystawy, Villa la Fleur, Warszwa 2013, nr kat. 128, repr. s. 195.

Internetowa Aukcja École de Paris
31 maja 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
6 374 EUR
7 521 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
6 374 EUR
118%
Wyświetleń: 51 | Ulubione: 0

31 maja 2020 CEST/Warsaw

Sopocki Dom Aukcyjny (Sopot, Sztuka dawna)
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
+48 58 550 16 05
Poniedziałek
11:00 - 18:00
Wtorek
11:00 - 18:00
Środa
11:00 - 18:00
Czwartek
11:00 - 18:00
Piątek
11:00 - 18:00
Sobota
11:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także