Stanisław Gibiński(1882-1971)
W drodze do kościoła sygn.l.d.
(na odwrociu potwierdzenie autorstwa przez dr. St.Dąbrowskiego z 1961 r.)
akwarela, papier, 33x48 cm (w św.p-p)
Stanisław Gibiński(1882-1971)