Krzysztof Kiwerski(ur.1948)
Okolice Whitney Museum of American Art(2018) sygn.dat.na odwrociu
akryl, płótno, 100x140 cm
Krzysztof Kiwerski(ur.1948)
akryl, płótno, 100x140 cm