Monety 373
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 4
Antyk 43
Średniowiecze 40
Polska od XVI w. 152
Zygmunt I Stary 4
Zygmunt II August 3
Zygmunt III Waza 58
Jan II Kazimierz 2
Jan III Sobieski 4
August III 5
Stanisław August Poniatowski 6
XIX wiek 4
1916 - 1945 24
Kolekcjonerskie 42
Związane historycznie z Polską 13
Państwa obce 121
Medale 67
Odznaczenia i ordery 34
Literatura 2
Plakiety 1
Varia 8
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 529: Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki. Monety | Polska od XVI w.

Następna kategoria