Sygnowany C.W. (Christian Wermuth). Srebro, waga 28,82 g, średnica 43 mm. Piękny i rzadki medal ukazujący na rewersie drzewo genealogiczne Augusta II począwszy od Kazimierza IV Jagiellończyka.