Akwarela,sygn.:St.Fabijański, Kraków 1917. Wym. 30 x 38 cm, oprawa: rama,szkło. St.Ignacy Fabijański (1865-1947), malarz, rzeźbiarz. Studia pod kier. Marconiego, Łuszczkiewicza, Loefflera, Matejki. M.in. malarz zabytkowych miast polskich zwłaszcza Krakowa.