Wilno, 1835. Józef Zawadzki nakładem własnym. 8 (mała), s. 142, [1], oprawa płsk. z epoki, stan dobry. Zawiera m. in.: Postęp i rozwijanie się filozofii oraz umiejętności metafizycznych od początku XIX w.; Wizerunki historyczne; Rozmaitości.