WCN
Monety 388
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 13
Antyk 26
Średniowiecze 33
Polska od XVI w. 191
Zygmunt I Stary 4
Zygmunt II August 8
Bezkrólewie 1573 1
Zygmunt III Waza 34
Jan II Kazimierz 15
Jan III Sobieski 1
August III 2
Stanisław August Poniatowski 10
XIX wiek 15
1916 - 1945 21
Getto Łódź 1
Wolne Miasto Gdańsk 1
Kolekcjonerskie 78
Po 1945 roku 3
Próby CuNi i Ag 4
Obiegowe przed denominacją 4
Obiegowe po denominacji 34
Próby niklowe 33
Związane historycznie z Polską 44
Państwa obce 81
Medale 37
Odznaczenia i ordery 42
Literatura 15
Varia 9
Monety Kolekcjonerskie (lustrzanki) 3
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 535: Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia Monety | Polska od XVI w. | Kolekcjonerskie