litografia barwna, papier, 55,5 × 46,5 cm (zadruk), 61 × 51,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling; opis. oł. l. d.: XVI/L p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling