Wejman Mieczysław (1912-1997), Rowerzysta XIII, 1964
Dodatkowe opłaty:
Akwaforta; wym.: 246 x 298 mm; sygn. oł. p.d.: Mieczysław Wejman 1964. Odbitka autorska. Lit: Mieczysław Wejman, Rowerzysta, Kraków 2006, s. 108/109