Joniak Juliusz (Ur. 1925), Martwa natura z gruszkami, 2001
Dodatkowe opłaty:
Olej, płótno; wym.: 65 x 90 cm; sygn. p.d.: Joniak01; na odwrocie autorski opis obrazu.