olej, tektura; 33,5 x 48,7 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
na odwrocie okrągła pieczęć z napisem w otoku: JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka 4 Nr. 12
Estymacja 18 000 - 22 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Poznań