druk, akryl, pianka, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. l. d.: KRZYSZTOF SKARBEK;
na odwrocie, na krośnie opisany: T: PEWNA PANI GRA NA GITARZE / Z PAPUGAMI / KRZYSZTOF / SKARBEK / 2000.