sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI
powyżej napis autorski: 1 PAŹDZIERNIK 1924 / VENEZIA
olej, tektura, 22,3 x 33,3 cm, sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI, napis autorski: 1 PAŹDZIERNIK 1924 / VENEZIA, ponadto nalepka z tekstem : STANISŁAW KAMOCKI / ol. tektura /