olej, tektura; 24,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: WW;
Na odwrocie owalny stempel proweniencyjny z faksymile podpisu: ZE ZBIORU WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY oraz numery: 000572.