16

Józef Pieniążek (1888 Pychowice -1953 Kraków), Kobiety ze Spisza, 1934

Józef Pieniążek (1888 Pychowice -1953 Kraków), Kobiety ze Spisza, 1934Józef Pieniążek (1888 Pychowice -1953 Kraków), Kobiety ze Spisza, 1934
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
akwarela, papier, 42 x 33 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Józef Pieniążek, opis. i dat. l. d.: Frydman na Spiszu/20/7 1934
Aukcja Prac na Papierze
18 lipca 2020
Cena wywoławcza
168 EUR
370 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
313 EUR
220%
Wyświetleń: 67 | Ulubione: 0

Aukcja Prac na Papierze
18 lipca 2020

Koszt dostawy

Regulamin w wersji do pobrania: http://files.sda.pl/files/31282/Regulamin.pdf

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także