Autor: WÓJCIK Franciszek
Tytuł: Zakopane (1940)
Technika: olej, płyta
Wymiary: 35 x 50 cm
Wymiary z oprawą: 41,5 x 56 cm
Sygnowany p.d.: "FWójcik 1940"
Autorski opis na odwrocie.