Autor: PACIOREK Stanisław
Tytuł: Kwitnące drzewo
Technika: olej, płyta
Wymiary w świetle oprawy: 19,3 x 30 cm
Wymiary z oprawą: 37,5 x 46,5 cm
Sygnowany l.d.: "St. Paciorek"