339

Jan Bembenista (Ur.1962), Szczyt, 2008

olej, płyta / 32,5 x 46,5 cm
35,5 x 49 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data l.d.: ‘Jan Bembenista 2008’
opis, tytuł, sygnatura i data na rewersie:
‘Z cyklu Ikony odchodzącego świata - „Szczyt”
Jan BembenistA 2008’
numer inwentarzowy: UK/15/1/2020/a
POCHODZENIE:
twórca

Jan Bembenista, urodził się w 1962 roku w Płocku. Wykonuje wolny zawód od 2000 roku. Maluje w konwencji realistycznej. Zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym oraz realizuje ekspozycje wystawiennicze. Jego zainteresowania skupiają się głównie na malowaniu architektury miejskiej, przemysłowej, a także elementów architektonicznych oraz pejzażu. Bierze udział w plenerach malarskich, aukcjach charytatywnych oraz konkursach, w których otrzymał wiele nagród i wyróżnień. W swoim dotychczasowym dorobku ma 20 wystaw indywidualnych m.in. w Konsulacie Generalnym w Monachium oraz 48 wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Jego prace znajdują się w zbiorach muzealnych i instytucjach państwowych oraz w kolekcjach prywatnych w USA, Kanadzie, Finlandii, Czechach, Anglii, Niemczech i we Włoszech.
Aukcja sztuki
30 lipca 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
179 EUR
Wyświetleń: 155 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki
30 lipca 2020 CEST/Warsaw

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także