litografia, papier / 29,5 x 19,5 [w świetle passe-partout]
43,3 x 33,3, wymiary z ramą
sygnatura ołówkiem p.d.: ‘Dali’
l.d.: ‘IX/D’ Biblia Sacra
numer inwentarzowy: UK/pm/24/6/2020/o
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna