Śląsk, Hrabstwo Kłodzkie, Jerzy z Podiebradu, Halerz ok. 1460 roku
2/2+
Stan zachowania: 2/2+
Literatura: Kopicki 8671 (R5), Wroc.Zap.Num. 19 s. 24-25
Ładny egzemplarz. Lekko niedobity.
Patyna, nalot.