Zygmunt I Stary, Grosz dla ziem pruskich 1532, Toruń
3-
Stan zachowania: 3-
Literatura: Kopicki 3087 (R), Kurpiewski 304 (R)
Obiegowy egzemplarz.
Patyna, nalot.