Jan III Sobieski, Szóstak 1682, Kraków - popiersie w zbroi i płaszczu
3-/3
Stan zachowania: 3-/3
Literatura: Kopicki 1959 (R), Kamiński-Kurpiewski 1206 (R1)
Obiegowy, mocno niedobity egzemplarz.
Patyna, nalot.