Zabór rosyjski, 3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa
3-
Stan zachowania: 3-
Literatura: Bitkin 1145, Plage 363
Obiegowy egzemplarz dwunominałówki.
Patyna, nalot.