Kacper Bożek (ur. 1974), Kontrola rodzicielska, 2018
mieszane techniki graficzne (akwaforta, mezzotinta, miękki werniks), papier, 16/100, 70 x 100 cm, sygn. i opisany u dołu ołówkiem