wg zdjęcia Charlesa Brittina "Arrest at Federal Building", 1965
Obraz z cyklu BLACK, WHITE, COLORED.
Olej na płótnie
120 x 100 cm
sygn. Ryszard Szozda
Olej na płótnie
120 x 100 cm
sygn. Ryszard Szozda