litografia, papier, 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling
opis. ołówkiem l. d.: XXVI/LXX (26/70) na suchej pieczęci ATELIER KISLING;
Praca pochodzi z książki: Paris, Provence, Gitans