63

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork), Katedra Notre-Dame de Chartres w Paryżu

Estymacje: 2 721 - 3 401 EUR
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, tektura, 49 × 30,5 cm
sygn. l. d.: J. Zucker
„Nie maluję ani z poczucia obowiązku, ani też dla pieniędzy, które przynoszą mi moje płótna, ani też z miłości do sukcesu. Maluję z wdzięczności, aby podziękować Niebu za wszystkie bogactwa, które zsyła co dzień. Przede wszystkim maluję dla siebie samego, ponieważ sztuka jest najpewniejszą drogą do wolności, ucieczką od życiowych problemów, choć jest też stworzeniem problemów nowych, wcale nie mniejszych.”
Claude Roger-Marx, Jaques Zucker, Paryż 1969, s. 17
Aukcja Dzieł Sztuki
22 sierpnia 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
1 701 EUR
2 721 - 3 401 EUR
2 007 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 701 EUR
118%
Wyświetleń: 44 | Ulubione: 0

Aukcja Dzieł Sztuki
22 sierpnia 2020 CEST/Warsaw

Sopocki Dom Aukcyjny (Sopot, Sztuka dawna)
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
+48 58 550 16 05
Poniedziałek
11:00 - 18:00
Wtorek
11:00 - 18:00
Środa
11:00 - 18:00
Czwartek
11:00 - 18:00
Piątek
11:00 - 18:00
Sobota
11:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także