Piotr C. Kowalski (1951), Gdynia ul. Świętojańska, z cyklu Obrazy przejezdne (2015)
kurz z ulicy Świętojańskiej, płótno, 85 x 73 cm, sygn. p.d. pieczątką PIOTR CE KOWALSKI