akryl/płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d.r.: ' T. Kuran ', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' T. KURAN | 2020 r. | "Noc Dawida | i Batszeby" | 2 ks. Samuela | rozdz. 11 '