Olej, płótno; 87,5 x 11 4cm
Sygnowany p.d.: Mieczysław Bieszczanin / 1964.
Na odwrocie nalepka wystawowa BWA Kraków z opisem pracy
Obraz wystawiany: BWA, Kraków
Mieczysław BIESZCZANIN
1910 Tarnopol - 1968
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w 1938 roku. Studiował w pracowniach Władysława Jarockiego, Stanisława Kamockiego i Ignacego Pieńkowskiego. Malował przede wszystkim pejzaże i martwe natury bliskie stylowi Kamockiego.
Cena wywoławcza 2400
Estymacja 3000 - 3500
droit de suite