Jakub NIEWDANA (ur. 1989), Goryl, seria "Safari", 2019
Dodatkowe opłaty:
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 49 x 45 x 30 cm, sygn. na spodzie, seria limitowana