1. ołówek, długopis, papier; 17 x 21 cm; na odwrocie okrągła pieczątka: ze zbiorów Franciszka Starowieyskiego, z podpisem M. Starowieyskiego (syna artysty); załączony certyfikat;
2.offset, papier; 81,5 x 58 cm; sygn. i dat w druku, przy lewej krawędzi: F.STAROWIEYSKI 68; uszkodzenia lewej krawędzi papieru.