akryl/płótno, 100 x 70 cm, sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ‘ „Spragnienie” | akryl na płótnie | 70 x 100 cm | 2020 r. | Izabela Drzewiecka ‘, certyfikat autorski na odwrociu