drzeworyt, papier; 24 x 30 cm (wymiar kompozycji), 25 x 30 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Stefan Mrożewski 33 (ołówkiem);
rycina przed konserwacją, obcięta część niezadrukowanego arkusza.