olej, blacha; 30,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: (zatarta)
Autorstwo potwierdzone w ekspertyzie wybitnego znawcy twórczości Aleksandra Orłowskiego - Janusza Macieja Michałowskiego z 30 października 2014 roku