akwarela, papier, 22 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile artysty pośrodku; oraz nr 000681; oraz napis: Kalwaria 1911.