szkło przezroczyste, barwione w masie; szlifowanie, otrawianie; wys. 15 cm.
Czechosłowacja, Karlovy Vary, lata 70. XX w.
Trzy wazoniki w kolorze zielonkawym, fioletowym i bordowym, wydłużonych, 6-ściennych, lekko zwężających się ku górze, dekorowanych szlifowanymi motywami kwiatowymi.
Na spodzie sygn.: „Moser”.